.

.

New
5pcs Sintered дијамант countersink за стакло справување може да одговара со стакло вежба малку Дијаметар 62~80mm стакло алатка zt014

5pcs Sintered дијамант countersink за стакло справување може да одговара со стакло вежба малку Дијаметар 62~80mm стакло алатка

DEN 8111.52

Стока
Достапно.

Материјал Дијамант Тело Челик Тип Sintered Дијаметар 62~80mm за опција, другите дијаметар е достапна во нашата продавница Употреба За стакло,керамика,ахат, натпревар со директно или коси месо тело дијамант вежба битови
Забелешка : овој линк САМО Countersink ,
НЕ вклучуваат дијамант вежба малку,
оди да го изберете вежба малку тип и големина што сакав
За повеќе Следниве елементи може да се допаѓа Ние ќе ПРОИЗВОДСТВО на абразивни алатки посебно за вас. ОСТАВЕТЕ ПОРАКА. Ние нудиме не само ПРИЛАГОДЕНО ПРОИЗВОД, но исто така и КОРИСНИЧКИ УСЛУГИ. Испорака : Испорака во рок од 3~5 дена,прилагодено производ 7~10 дена производство на време. Се враќа : Ветувањето се вратат ако не се исти како што ние опишани. Повратни информации : ве Молам оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако било какви проблеми контактирајте со нас за проблемот решение,ние ќе се потрудиме да ви помогне.

Детали

Ронки:
62mm, 63mm, 64mm, 65mm, 66mm, 67mm, 68mm, 69mm, 70mm, 71mm, 72mm, 73mm, 74mm, 75мм, 76mm, 77mm, 78mm, 79mm, 80mm
Големина:
D62~80mm
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Бренд Име:
forturetools
Број На Модел На:
ZT014
Тип:
вежба малку
Свеж

Избор на клиенти