.

.

New
0.8*200*200mm TP304 AISI304 од не ' Рѓосувачки Челик Лист Бранеа од Нерѓосувачки Челик Drawbench Одбор DIY Материјал Бесплатен Превозот

0.8*200*200mm TP304 AISI304 од не ' Рѓосувачки Челик Лист Бранеа од Нерѓосувачки Челик Drawbench Одбор DIY Материјал Бесплатен

DEN 571.20

Стока
Достапно.


Детали

is_customized:
Yes
Материјал:
TP304 AISI304
DIY Материјали:
Металугрија
Употреба:
DIY или за Обработка на Метал
Број На Модел На:
TP304
Големина:
0.8*200*200mm
Свеж

Избор на клиенти