.

.

New
15*45*200mm Алуминиум Легура 6061 Плоча Алуминиум Лист DIY Материјал Бесплатен Превозот

15*45*200mm Алуминиум Легура 6061 Плоча Алуминиум Лист DIY Материјал Бесплатен Превозот

DEN 859.20

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
15*45*200mm
is_customized:
Yes
Материјал:
Алуминиум легура 6061
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
Ал Плоча
Употреба:
DIY или за Обработка на Метал
Свеж

Избор на клиенти