.

.

New
1*300*350mm TP304 AISI304 од не ' Рѓосувачки Челик Лист Бранеа од Нерѓосувачки Челик Drawbench Одбор DIY Материјал Бесплатен Превозот

1*300*350mm TP304 AISI304 од не ' Рѓосувачки Челик Лист Бранеа од Нерѓосувачки Челик Drawbench Одбор DIY Материјал Бесплатен

DEN 1435.20

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
1*300*350mm
is_customized:
Yes
Материјал:
TP304 AISI304
DIY Материјали:
Металугрија
Употреба:
DIY или за Обработка на Метал
Број На Модел На:
TP304
Свеж

Избор на клиенти