.

.

New
Пад на Превозот Вежбање Фитнес Опрема Абдоминална Тркала Ab Ролери Со Мат Вежби Салата со Коленото Подлога

Пад на Превозот Вежбање Фитнес Опрема Абдоминална Тркала Ab Ролери Со Мат Вежби Салата со Коленото Подлога

DEN 857.00
DEN 1559.04

Стока
Достапно.

Вообичаено е дозволиво разликата во големината се appoximately 0-2cm во мерењето. Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-45 работни дена откако ќе бидат поставени. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако наплата е можно.
-Враќање
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. 2, метални поддршка рамка, безбеден и сигурен.
-Повратни информации
Ако имате било какви проблеми со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Тоа може да биде до 30-60 дена, Бразил е повеќе од тоа. Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе биде одложен. Ефективна вежба за стомачните мускули и зглобови, што ќе ви овозможи повеќе витка телото крива и помогне да губат телесната тежина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на објектот се врати во нивната оригинална услови.
Карактеристики 1. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
-Големината или да Одговара на Прашања
Големини се осветлени со конкретни мерења во детални спецификации.

Детали

боја:
Сина
Бренд Име:
kylinfit
Функција:
Сеопфатна Фитнес Вежби
Тип:
Двојно Тркала
Број На Модел На:
QJ-ROL1
Примена:
Ab Ролки
место на orgin :
Кина
боја:
сино жолта
Пол:
жена и мажите
Свеж

Избор на клиенти