.

.

New
DKV10R авто воздушниот компресор за Subara Шумите Impreza 1.5 2.0 2.5 73111FG001 73111 FG000 73111 FG001 73111 FG002 73111 SA010

DKV10R авто воздушниот компресор за Subara Шумите Impreza 1.5 2.0 2.5 73111FG001 73111 FG000 73111 FG001 73111 FG002 73111 SA010

DEN 5184.00

Стока
Достапно.


DKV10 R 100mm 4 PK авто воздушниот компресор за Subara Шумите Impreza 1.5 2.0 2.5 73111 FG001
Item ID : HY-AC416
Примена :
за 2007 година Субару Шумарот
2008 Субару Шумите Сите Модели
2009 Субару Шумите Сите Модели
2010 Субару Шумите Сите Модели
за Субару Impreza 1.5 2.0 2.5 Шумарот
ОЕМ Дел Број 73111 FG000
73111 FG001
73111 FG002 73111 SA010 73111-FG001 73111-FG002 73111-SA010 73111 FG000 73111 FG001 73111 FG002 73111 SA010 60-02934 NA
Pls љубезно информации :
1. За превозот, ако вашата адреса е оддалечена област, ќе треба да плаќаат екстра долари 35 за далечински област такса . Или можете да ги промените друг превозот адреса, која не е оддалечена област.
А за Russain Клиенти :
Ве молиме напишете вашето Име и презиме за да бидете сигурни дека за да може да се deliveried успешна.
Б. за Бразил Клиенти :
Ве молиме дај ни вашиот CPF Број, ако цел да се направи.
Ве молиме изберете ЕМС express кој може да ви помогне да го расчисти царинската лесно.
2. За масовна цел, ние исто така може да обезбеди, тогаш фабрика трговија на големо цена ќе ви даде. Добредојдовте вашиот било трага цел и истрага ^ _ ^
а. Постојат повеќе типови на авто клима уред производи во нашата компанија :
Компресор :
Поправка алатки :
Ладилни & масло :

Детали

Школка Тип:
Отворен Тип
Бренд Име:
UNOCAR
се применуваат:
ЗА Subara Impreza 1.5 2.0 2.5 Шумарот
Компресор ID:
DKV10R
Жлебови:
4PK
макара дијаметар:
100mm
ОЕМ:
73111 FG 000 73111FG001 73111FG002 506021-7561 506021-7561 7311FG000
Свеж

Избор на клиенти