.

.

New
PC200-5 Електрични клима уред Компресор Мотор за Komatsu Багер, 3 месеци гаранција

PC200-5 Електрични клима уред Компресор Мотор за Komatsu Багер, 3 месеци гаранција

DEN 6338.00
DEN 6672.00

Стока
Достапно.


Име на производ : komatsu Багер Електричен Грејач Компресор Моторни Место на Потекло : Кина(копно) Бренд Име : SINOCMP Достапни Дел Број :
Состојба : Нова Гаранција : 3 месеци Број на Модел : PC200-5 PC-5 PC220-5 PC250-5 PC300-5 Достапност : во Парк MOQ( Минимум Цел Количество ) : 1 buc Снабдување Способност : 1000pcs неделно Порт : Гуангжу/ Шенжен/ Хонгконг Испорака Методи Експрес : DHL Fedex ЕМС ПРОЗОРЦИ Методи за Плаќање : Банкарски трансфер, Western Union, Кредитна Картичка, Paypal Тип : ОЕМ замена на резервни
Производ Фото
♥ , Бидејќи многу производи не се прикажани на нашата онлајн продавница, ако сакате да знаете повеќе производи и подетални информации за објект, добредојдени да не контактирате во било кое време.

Детали

Школка Тип:
Затворен Тип
Напон:
24V
Бренд Име:
CMP
Достапност:
во парк сега
Состојба:
100% нови
Примена:
багер копач резервен дел
Гаранција:
3 месеци
MOQ:
1 buc
Име:
Багер Електричен Грејач Компресор Мотор
Број На Модел На:
PC200-5
Свеж

Избор на клиенти