.

.

New
24V МОТОРНИ ГАЗ'Y за Komatsu Kobelco Багер грејач фан компресор моторни AN51500-10770 AN5150010770 5150010770

24V МОТОРНИ ГАЗ'Y за Komatsu Kobelco Багер грејач фан компресор моторни AN51500-10770 AN5150010770 5150010770

DEN 1459.00
DEN 1536.00

Стока
Достапно.

И треба да се обрне сите дополнителни такси превозот и предмети вратени се оригинални во нивниот статус. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински' такси, царини и други увозни давачки.
Една година Гаранција :
Ние обезбедуваат 1 година бесплатен одржување; купувачите треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
24 V МОТОРНИ ГАЗ'Y за Komatsu Kobelco Багер грејач фан компресор моторни AN51500-10770 AN5150010770
Производ Бр.
Далечински областа на превозот адреса :
Ако вашата адреса за испорака или пост код е во далечинскиот област во DHL веб-сајт, вие ќе бидете информирани за плати како далечински област цена да DHL Компанија или треба да се промени уште една нова адреса!!
Се враќа :
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Потоа изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. за Russain клиенти :
Pls оставите вашето Име и презиме за да бидете сигурни дека за да може да се deliveried успешно. Па пред поставување на цел, мора да бидете сигурни дека делови одговара на вашиот автомобил за да избегне непотребни трошоци. Штом ќе ја прими стоката, ние ќе го поправи или да го промените нов дел. Ние може да напише било која вредност на стоката вашата цел на превозот фактура, која може да помогне во намалување на царинската такса.

Детали

Специјални Функции:
НАПРАВИ КУЛ
Производителот Дел Број:
NA
Уреди за ладење Капацитет(KW):
NA
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Објектот Ширина:
25
Напон:
24V
Коефициент На Перформанси(COP):
NA
Бучава(dB(A)):
NA
Школка Тип:
Отворен Тип
Осветленост Дел Број:
NA
Другиот Дел Број:
NA
Објектот Должина:
28
Бренд Име:
UNOCAR
Објектот Тежина:
3
Објектот Висина:
22
Материјал Тип:
NA
Влезна Моќност(W):
NA
Item ID:
HY-FM17
Големина:
295*110*80mm
Притисок:
100Pa
Одговара:
за Komatsu Kobelco Багер
ОЕМ:
AN51500-10770 AN5150010770
Свеж

Избор на клиенти