.

.

New
Huawei E3256, 43.2 Mbps USB Dongle (DC-HSPA / HSPA / UMTS) - Бела

Huawei E3256, 43.2 Mbps USB Dongle (DC-HSPA / HSPA / UMTS) - Бела

DEN 1660.00
DEN 1824.00

Стока
Достапно.


HUAWEI E3256
* DC-HSPA/HSPA/UMTS 2100/900 MHz
* GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 MHz
Спецификации :
* Ротирачката USB конектор
* Hi Link карактеристики (Driverless,Веб UI, Автоматско поврзување)
* DC-HSPA/HSPA/UMTS 850/900/1900/2100 MHz
* GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 MHz
* DC-HSPA+ data service до 43.2 Mbps
* HSPA+ data service до 21.6 Mbps
* HSUPA data service до 11 Mbps
* Микро Secure Digital Мемориски (micro SD) Картичка
* USB Rotator, лесно да се поврзете
* Plug and play
* Стандарден USB интерфејс(Тип А)
* Dual внатрешна антена
* Димензија : 10.2 x 85.0 x 26.3 mm
* Тежина : 35 g
* Компатибилен со Mac OS 10.4, 10.5 и 10.6, и Microsoft Windows 2000, XP, Vista, Прозорци 7 и Win8
Акции подготвени да брод или самостојно ги собираме директно!!
Драги пријатели ,заради различни оператори во целиот свет ,па така постојат многу различни логоа на huawei модеми,ние ќе ја испрати на модеми по случаен избор во парк!
Answer : ___________________________ Note : драги пријатели,Ако сте заинтересирани во модем многу,и сакате да ги нарачате голема количина ,pls контактирајте ме преку е-маил или trademanger преку зборуваме за цена!
Ви благодарам многу за вашиот вид разбирање!

Детали

Картичка Тип На Уред:
3g картичка
Тип:
Безжичната
Бренд Име:
Huawei
Пакет:
Yes
Интерфејс Тип:
USB
сертификација:
CE
Примена:
Десктоп,Лаптоп
Вид:
Надворешни
Број На Модел На:
E3256
Преносот Го Оценувате:
42M
Свеж

Избор на клиенти