.

.

New
Deek-Робот 100 - 600mm 3D Печатач T8 8мм Род Доведе Завртки Орев Z Оската Линеарна Железнички Бар Вратило Z17 Капка брод

Deek-Робот 100 - 600mm 3D Печатач T8 8мм Род Доведе Завртки Орев Z Оската Линеарна Железнички Бар Вратило Z17 Капка брод

DEN 110.00
DEN 110.40

Стока
Достапно.

Материјал : не ' рѓосувачки челик доведе завртка, бакар лешник Боја : како што е прикажано на сл Спецификација : Навој дијаметар : прибл. 8мм Должина : околу. 100mm/ 200mm/300мм / 400mm /500mm/ 600mm Завртка проред : прибл. 2mm Води на тема : прибл. 8мм Опсег : 3 D печатач додатоци, stepper моторни Ние обезбеди 9 видови на спецификации за вас, постојат 100mm - 600mm, има иста води на конец(8мм), што е должината на нут да се врти во круг Погоден за : индустриска автоматизација опрема, stepper моторни шини; како што се 3 D печатари; гравирање машина; XYZ модул; лизгачот; лифтови, итн Количина : 1 Компјутер се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!! ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!
1pc x доведе завртка 1pc x месинг нут (други додатоци не се вклучени)

Детали

Големина:
200mm, 100mm, 300mm, 400mm, 500mm, 600mm
Бренд Име:
Deek-Робот
Тип На Објект:
линеарни железнички
Број На Модел На:
zhuanchanpinsiquanjia
Свеж

Избор на клиенти