.

.

New
3DPrinter T8 100mm Доведе Завртка Нишка Со Бакар Орев За Stepper Мотор .Теренот 1mm/2mm , доведе 1MM /2MM/4MM/8ММ/12MM/14MM SG009

3DPrinter T8 100mm Доведе Завртка Нишка Со Бакар Орев За Stepper Мотор .Теренот 1mm/2mm , доведе 1MM /2MM/4MM/8ММ/12MM/14MM SG009

DEN 263.04

Стока
Достапно.

Ова Т-тип на завртката е нов тип на завртката е главно се користи во stepper моторни машинската и друга опрема Навој дијаметар 8ММ Теренот 1 MMN : олово 1 MM Теренот 2 MM : олово 2 MM / 4 MM / 8ММ / 12 MM / 14 MM Појавување на нут за бакар орев завртка за не ' рѓосувачки челик 304 завртка
дел Бр. SG009

Детали

Големина:
1mm lead, 2mm lead, 4mm lead, 8mm lead, 12mm lead, 14mm lead
Бренд Име:
DUOWEISI
Број На Модел На:
SG009
Тип На Објект:
Доведе Завртка
Свеж

Избор на клиенти