.

.

New
HGR20 линеарна водич ширина 20mm должина 400mm со HGH20CA линеарно движење слајд железница за cnc xyz оска 1pcs

HGR20 линеарна водич ширина 20mm должина 400mm со HGH20CA линеарно движење слајд железница за cnc xyz оска 1pcs

DEN 873.60

Стока
Достапно.

Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа.
Ве молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. Ако постојат и други причини за да се врати стоката, трошоците за превозот на товар на купувачот
Сите се враќа мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, конкретна причина, се врати на својата цел ID. answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.

Детали

Големина:
include HGH20CA, include HGW20CA
Бродови Од:
Кина
Бренд Име:
линк cnc
Број На Модел На:
HGH20CA
Тип На Објект:
линеарни железнички
Свеж

Избор на клиенти