.

.

New
2060 алуминиумски истиснување профил европскиот стандард 2060 v-слот бела или црна должина 1000mm алуминиумски профил workbench 1pcs

2060 алуминиумски истиснување профил европскиот стандард 2060 v-слот бела или црна должина 1000mm алуминиумски профил workbench

DEN 384.00

Стока
Достапно.


Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика
Купувачи барања :
Ние внимателно ќе ги провери сите производи пред пратката, кога ќе ја прими стоката, доколку се појави квалитет проблем,
ве молиме контактирајте со нас веднаш.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваат ! може да се намали секоја должина !
Тип : 2060 европскиот стандард алуминиумски профил
Должина : 1000mm
Боја : Бела и црна
Материјал : алуминиум 6063-T5
Пакување содржина : 1pcs 2060-1000mm
Превозот
Брод за АМЕРИКА : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате. Негативни повратни информации не реши ништо. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.
Ве молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца.

Детали

Бродови Од:
Кина
Број На Модел На:
2060
Бренд Име:
линк cnc
Тип На Објект:
линеарни железнички
Свеж

Избор на клиенти