.

.

New
1Pcs FDM ЅИРКААТ Фиксни Делови Завртка тема M10*1 Увоз од Германија ЅИРКААТ Материјал со Висок Квалитет

1Pcs FDM ЅИРКААТ Фиксни Делови Завртка тема M10*1 Увоз од Германија ЅИРКААТ Материјал со Висок Квалитет

DEN 263.00
DEN 320.64

Стока
Достапно.


3 D Додатоци фабрика директна продажба, ние ќе се фокусираме на квалитетот, а не квантитетот !
1. Секој додаток за во автомобил, ние ќе ги направиме сите клиенти ги убеди!
3. Добар квалитет на производите, се осигура дека вашиот печатач работат непречено, осигурајте се дека вашиот печатач за безбедност.
Со почит!

1 Pcs FDM ЅИРКААТ Фиксни Делови Завртка тема M10*1 Увоз од Германија ЅИРКААТ Материјал со Висок Квалитет
Спецификација На Производот :
Увоз Материјал од : Германија
Завртка тема : M10*1 ве Молиме Видете ја дизајн цртежи! -
Имаме FDM ЅИРКААТ Фиксни Делови, Еден Модели, и Три Пакет , ве Молиме Кликнете на Линкот : FDM ЅИРКААТ Фиксни Делови / /
Повеќе производи, ве молиме посетете ја нашата продавница - Пакет се вклучени : 1 Buc
Погоден за
. Секој додаток за во автомобил, ние ќе се обезбеди усогласеност со меѓународните стандарди. Во минатото, сега, иднината и засекогаш,ние сме во потрага напред за долгорочна соработка со сите вас, така што секогаш ќе ви даде најдобар квалитет и најискрено услуга!

Ние може да се испратат Преку DHL / Федекс / EMS , ако треба, ве молиме да го стави на ред, но не ја плати, Оставете порака на нас, ние ќе се разговара трошоците за превозот. Секој додаток за во автомобил, што се користи за "Срце" за да се произведе. Можеби некои од нашите производи' цена повисока од други продавачи,Но ние никогаш не продаваме лошиот квалитет на производите.

Детали

Големина:
1Pcs Price
Бренд Име:
Winsinn
Број На Модел На:
FDM ЅИРКААТ Фиксни Делови
Тип На Објект:
Хардверски Делови/Машински Делови
Свеж

Избор на клиенти