.

.

New
Бесплатен превозот! 5pcs /многу Алуминиум Топлина Блок за V6 J-раководител 3D Печатач MK7 MK8 Екструдер

Бесплатен превозот! 5pcs /многу Алуминиум Топлина Блок за V6 J-раководител 3D Печатач MK7 MK8 Екструдер

DEN 104.16

Стока
Достапно.


Спецификација на производот :
Прифати Млазницата со M6 Внатрешна дупка за грејач цевка : 6mm Внатрешна дупка за thermocouple/thermistor : 3мм Внатрешна дупка за поставување завртка : M3 Димензија : 16*12*20mm
Погоден за Филамент : двете 1.75 mm и 3.0 mm M6 Млазницата
пакет : 5 компјутери Алуминиум Топлина Блок

Детали

Тип На Објект:
Загреан Блок
Бренд Име:
Kee Грч
Број На Модел На:
B0020
Име:
E3DV6 топлина Блок
Свеж

Избор на клиенти