.

.

New
10pcs/многу 3D печатач Stepper Моторни 5x8x25mm Флексибилни Цевки Спојка /Вратило Спојки 5 мм*8мм**25 mm Бесплатен Превозот

10pcs/многу 3D печатач Stepper Моторни 5x8x25mm Флексибилни Цевки Спојка /Вратило Спојки 5 мм*8мм**25 mm Бесплатен Превозот

DEN 414.00
DEN 470.88

Стока
Достапно.


10pcs/многу 3 D печатач Stepper Моторни Флексибилни Цевки Спојка /Вратило Спојки 5 мм*8мм**25 mm FZ0634
Опис :
3 D печатач Stepper Моторни Флексибилни Цевки Спојка
Големина : 5 mm*8мм**25 mm
Производот Се Вклучени :
10 X Флексибилни Спојки

Детали

Тип На Објект:
Флексибилни Вратило Спојка
Бренд Име:
Kee Грч
Број На Модел На:
A0017
Свеж

Избор на клиенти