.

.

New
10pcs SC8UU Линеарна Топката Имајќи XYZ Табела CNC Рутер

10pcs SC8UU Линеарна Топката Имајќи XYZ Табела CNC Рутер

DEN 923.00
DEN 1048.80

Стока
Достапно.


Состојба : Нова
Модел : SC8 UU
Вратило ID : 8mm
Количина : 10 компјутери
Пакување листа :
10 x SC8 UU

Детали

Број На Модел На:
B0096
Тип На Објект:
линеарни железнички
Бренд Име:
Kee Грч
Свеж

Избор на клиенти