.

.

New
Силиконски греење подлога грејач 120V 1500W 650mmx650mm за 3d печатач топлина кревет 1pcs

Силиконски греење подлога грејач 120V 1500W 650mmx650mm за 3d печатач топлина кревет 1pcs

DEN 3408.00

Стока
Достапно.


Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации.6 Ω
220 V 1500 W Максимална работна температура : 120 C° ( на собна температура) , Тековни : 6. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.
Тип : Силикони греење подлога
Водоотпорен ниво : IP65
Дебелина : околу 1. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика
Купувачи барања :
Ние внимателно ќе ги провери сите производи пред пратката, кога ќе ја прими стоката, доколку се појави квалитет проблем,
ве молиме контактирајте со нас веднаш.

Детали

Големина:
120V 1500W, 220V 1500W
Број На Модел На:
650MM
Бренд Име:
линк cnc
Тип На Објект:
Heatbed
Свеж

Избор на клиенти