.

.

New
Бесплатен превозот !! Рампи 1.4 + Mega2560 Р3 +5pcs A4988 ,3pcs Endstop + 5pcs 4pin dupont heatsink За 3D Печатач

Бесплатен превозот !! Рампи 1.4 + Mega2560 Р3 +5pcs A4988 ,3pcs Endstop + 5pcs 4pin dupont heatsink За 3D Печатач

DEN 1435.00
DEN 1510.56

Стока
Достапно.


Пакување листа
1x Рампи 1.4
1x Ardui-не Мега 2560
3x Механички Endstop
5x 70cm 4pin кабел
1x вентилаторот за Ладење
5x A4988 Возачот

Детали

Број На Модел На:
САТИРА-9
Бренд Име:
Kee Грч
Тип На Објект:
Матичната плоча
Свеж

Избор на клиенти