.

.

New
(10pcs/многу) 3D печатач чистење млазницата вежба 0.2 0.3 mm mm 0.4 mm 0.5 mm 0.6 mm 0.7 mm 0.8 mm 1.0 mm за MK7 или MK8 млазницата

(10pcs/многу) 3D печатач чистење млазницата вежба 0.2 0.3 mm mm 0.4 mm 0.5 mm 0.6 mm 0.7 mm 0.8 mm 1.0 mm за MK7 или MK8 млазницата

DEN 203.00
DEN 230.40

Стока
Достапно.


pls остави порака за нас, она што вид на големината вежба ви треба .инаку ,ние ќе го испрати по случаен избор
10pcs Чистење Млазницата 0.2 мм или 0,3 mm или 0.4 mm или 0.5 mm или 0,6 мм или 0,7 мм или 0,8 мм или 1.0 mm или 1.1 мм или 1.2 mm Вежба Битови за 3 D Печатач Чистење Млазницата

Детали

Големина:
0 9mm, 0 7mm, 1.2mm, 0.3mm, 0.4mm, 0.5mm, 0.6mm, 0.8mm, 1.0mm
Број На Модел На:
A0039
Тип На Објект:
Чистење Игла
Бренд Име:
Kee Грч
Свеж

Избор на клиенти