.

.

New
5Pcs/многу 100K ohm NTC 3950 Thermistors со кабел за 3D Печатач Бесплатен Превозот

5Pcs/многу 100K ohm NTC 3950 Thermistors со кабел за 3D Печатач Бесплатен Превозот

DEN 96.00
DEN 100.32

Стока
Достапно.


Пакување се Вклучени : 5x 100 K Thermistors со кабел

Детали

Тип На Објект:
Загреан Блок
Број На Модел На:
B0360
Бренд Име:
Kee Грч
Свеж

Избор на клиенти