.

.

New
50pcs/многу бесплатен превозот 3D печатач Z-оска платформа за поддршка на силна пролет

50pcs/многу бесплатен превозот 3D печатач Z-оска платформа за поддршка на силна пролет

DEN 172.00
DEN 195.36

Стока
Достапно.


еден тип :
Б тип : жица со дијаметар 1.0 mm, внатрешен дијаметар 7mm, висина 22mm,надворешниот дијаметар 9mm, материјал Железо, 6 круга
Пакување вклучуваат : 50 × пролет

Детали

Тип На Објект:
Пролет
Број На Модел На:
B0048-50
Бренд Име:
Kee Грч
Место на Потекло:
Кина
Свеж

Избор на клиенти