.

.

New
Бесплатен Превозот!10 компјутери/многу 16mm х 8мм х 5mm Метал Заштитените Длабоко Ритам Топката Имајќи 688ZZ

Бесплатен Превозот!10 компјутери/многу 16mm х 8мм х 5mm Метал Заштитените Длабоко Ритам Топката Имајќи 688ZZ

DEN 165.00
DEN 187.68

Стока
Достапно.


10 компјутери/многу 16mm х 8мм х 5mm Метал Заштитените Длабоко Ритам Топката Имајќи 688 ZZ
Материјал : Хром Челик,Gcr15
Подмачкување : Масло
Печат Прстен Верзија : двоен метал штит
Димензии : 8мм х 16mm x 5mm
ID (внатрешен дијаметар) : 8mm
OD (надворешен дијаметар) : 16mm
Боја : Сребро Тон;
Ширина : 5mm
Количина : 10 компјутери
Пакување се Вклучени : 10*топката лежишта

Детали

Тип На Објект:
Топката Лежишта
Бренд Име:
Kee Грч
Број На Модел На:
B0092
Свеж

Избор на клиенти