.

.

New
3D Печатач J-раководител Hotend V5 со Еден Ладење Вентилатор за 1.75 mm/3.0 mm Директни Филамент Вејд Екструдер 0.2 мм/0.3 mm/0.4 mm Млазницата

3D Печатач J-раководител Hotend V5 со Еден Ладење Вентилатор за 1.75 mm/3.0 mm Директни Филамент Вејд Екструдер 0.2 мм/0.3 mm/0.4

DEN 297.00
DEN 361.92

Стока
Достапно.


Производ descrition :
Thermistor : 100 K NTC Б 3950 ±1% ,1m долго
Со слободен Бакар Капа
Топлинска цевка : 12 V 40 W,1m долго
Оваа 3 D Печатач J-раководител Hotend се применува за 1.75 mm и 3.0 mm Долги Филамент Bowder екструдер
По подобрување страна на нашите технички персонал,уникатен дизајн нека овој J-раководител Hotend е подобро од тоа пред
Пакет оглас :
1x J-раководител Hotend за Долги Филамент Bowder екструдер (ве Молиме да ни кажете кој со вжарено сакате,1.75 mm или 3.0 mm и кажете ни што големината на млазницата сакате,0.2 мм, 0.3 0.4 mm mm,3 siezs,или ние ќе ги испрати случаен големина

Детали

Тип На Објект:
J-раководител
Бренд Име:
Kee Грч
Број На Модел На:
E3DV5
Свеж

Избор на клиенти