.

.

New
10pcs/Многу GT2 Времето Макара 20teeth ( 20 заби ) Alumium Понесе 5mm одговара за GT2 појас Ширина 6mm

10pcs/Многу GT2 Времето Макара 20teeth ( 20 заби ) Alumium Понесе 5mm одговара за GT2 појас Ширина 6mm

DEN 375.00
DEN 426.72

Стока
Достапно.

20 Заби GT2 Времето макара Карактеристики :
На GT2 макара со 20 заби или жлебови е еден од најдобрите избори за 3d печатач изградба. Во споредба со T2.5 или MXL времето макара, на GT2 макара заб профил е анти-backlash. Зошто? На заоблени забите на овој заб и спасување се ангажирани заедно подолго обезбедување на неспокојот транзиција помеѓу забите. 20-GT2-6 BF Времето Макара Цртање и Спецификации :

Детали

Број На Модел На:
A0023-10
Тип На Објект:
макара
Бренд Име:
Kee Грч
Свеж

Избор на клиенти