.

.

New
5 компјутери/многу U-мило Водич Тркала За 3D Печатач Екструдер Големина 4*13*4mm Бесплатен Превозот

5 компјутери/многу U-мило Водич Тркала За 3D Печатач Екструдер Големина 4*13*4mm Бесплатен Превозот

DEN 126.00
DEN 143.52

Стока
Достапно.

Напомена : За овој производ,што ќе го испрати надвор преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус или Продавачот за испорака Метод на следење на информации ќе ги ажурира бавно.Ако ви треба целата следење на информации ,ве Молиме Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта,Ви Благодарам.
5 компјутери U-мило Водич Тркала За 3 D Печатач Екструдер
Опис :
Големина : 4*13*4mm
Пакет се Вклучени : 5 x U-мило Водич Тркала

Детали

Број На Модел На:
B0034
Тип На Објект:
Топката Лежишта
Бренд Име:
Kee Грч
Место на Потекло:
Кина
Свеж

Избор на клиенти