.

.

New
Бесплатен превозот! 3D печатач heatbed Топлина кревет MK3 стандард алуминиумска плоча 3мм топол кревет

Бесплатен превозот! 3D печатач heatbed Топлина кревет MK3 стандард алуминиумска плоча 3мм топол кревет

DEN 651.00
DEN 684.96

Стока
Достапно.


Тежина : 0.385 kg
Вовед :
MK3 изберете два работен напон од 12 V и 24 V, повеќе практични; MK3 алуминиумска плоча се користи во процесот, бидејќи алуминиумска плоча материјал е скапо и трошоците за производство имаат тенденција да бидат обични стаклена плоча скапи, па така, MK3 се скапи.
12 V конекција : со кабел поврзани една со друга, додека сте поврзани со жица 2,3.
24 V конекција : со кабел 2, во прилог на кабелска конекција 3 (1 лево неповрзани).
Новата верзија на колото, без разлика дали се поврзани 12 V, или 24 V, Моќ се стабилни
Параметри :
1, напон 12 V/24 V.
2, процес : алуминиумска плоча
3, Големина : 214 X214mm
4, дебелина : 3мм
5, Боја : Црна

Детали

Тип На Објект:
Heatbed
Број На Модел На:
A0036
Бренд Име:
Kee Грч
Свеж

Избор на клиенти