.

.

New
3D Печатач THSL-300-8D Доведе Завртка Кол 8ММ Тема 8мм Должина 300мм со Бакар Орев leadscrew Бесплатен Превозот Dropshipping

3D Печатач THSL-300-8D Доведе Завртка Кол 8ММ Тема 8мм Должина 300мм со Бакар Орев leadscrew Бесплатен Превозот Dropshipping

DEN 182.00
DEN 206.88

Стока
Достапно.


Опис :
THSL-300-8 D доведе завртка
Кол 8ММ
Тема 8мм
Должина 300мм
Производот Се Вклучени :
1 x THSL-300-8 D Доведе Завртка

Детали

Бренд Име:
Kee Грч
Тип На Објект:
Доведе Завртка
Број На Модел На:
A0021
Свеж

Избор на клиенти