.

.

New
6 компјутери/многу Оптички Endstop Светлина Контрола за Ограничување Оптички Преклопник за 3D Печатачите РАМПИ 1.4 Бесплатен Превозот Dropshipping

6 компјутери/многу Оптички Endstop Светлина Контрола за Ограничување Оптички Преклопник за 3D Печатачите РАМПИ 1.4 Бесплатен

DEN 195.00
DEN 204.96

Стока
Достапно.


Оптички Endstop Светлина Контрола за Ограничување Оптички Преклопник за 3 D Печатачите РАМПИ 1.4 FZ0640
Опис :
Оптички endstop е сигурен endstop / прекинувач решение за било кој тип на 3 D принтери и други CNC и/ или 3 D алатки.
Пакет Се Вклучени :
6 X Оптички Endstop
6 X Кабел

Детали

Број На Модел На:
B0099
Бренд Име:
Kee Грч
Тип На Објект:
Префрлете
Свеж

Избор на клиенти