.

.

New
6pcs понесе 5/6.35/8 mm 2GT-20T синхрони тркало макара времето nbelt макара gt2 синхрони круг макара опрема

6pcs понесе 5/6.35/8 mm 2GT-20T синхрони тркало макара времето nbelt макара gt2 синхрони круг макара опрема

DEN 260.00
DEN 295.68

Стока
Достапно.


3 D печатач додатоци внатрешна понесе 5mm /6.35 mm /8 mm 2 GT-20 T синхрони тркало макара времето nbelt макара gt2 синхрони круг макара опрема
Забелешка : За макарата се роди,како што видовме, 5/6.35/8 мм ,3 големини,кога ќе го поставите цел,ве молиме оставете порака за да ни кажете која големина ти треба,или ќе треба да се испрати 5mm за вас,ви благодариме!
Забот Тип : GT2
Ширина : 10мм
Материјал : Алуминиумски
забите број : 20
род : 5/6.35/8 mm
нето тежина : околу 5g
Пакет листата :
6x 2 GT 20 заби времето Опрема тркала

Детали

Големина:
5mm bore, 6 35mm bore, 8mm bore
Број На Модел На:
B0410
Тип На Објект:
макара
Бренд Име:
Kee Грч
внатрешниот boare:
5mm/6.25 mm/8 mm
Обликот:
2gt тркало макара синхрони
Тип:
времето Опрема Создаден
Примена:
3d печатач
Употреба:
2GT 20 заб макара
Свеж

Избор на клиенти