.

.

New
HGR20 линеарна водич ширина 20mm должина 500mm со HGH20CA линеарно движење слајд железница за cnc xyz оска 1pcs

HGR20 линеарна водич ширина 20mm должина 500mm со HGH20CA линеарно движење слајд железница за cnc xyz оска 1pcs

DEN 987.84

Стока
Достапно.

А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика
Купувачи барања :
Ние внимателно ќе ги провери сите производи пред пратката, кога ќе ја прими стоката, доколку се појави квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас веднаш.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате. Вашето задоволство е многу важен за нас.
Ве молиме имајте во предвид пред купување : Слика само како референца. Негативни повратни информации не реши ништо.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот. Па се чувствуваат слободни да контакт.можете да изберете HIWIN водич железнички !
Тип : HGR scries линеарна водич железнички
Број на модел : HGR20
Водич ширина : 20mm
Водич должина : 500mm
Пакет содржина : 1pcs HGR20-500mm со 1pcs блок
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена.

Детали

Големина:
include HGH20CA, include HGW20CA
Бродови Од:
Кина
Бренд Име:
линк cnc
Број На Модел На:
HGH20CA
Тип На Објект:
линеарни железнички
Свеж

Избор на клиенти