.

.

New
BIQU 3D Печатач со Вжарено Планината Рек Заградата Нови Гајтанот За PLA/ABS со вжарено

BIQU 3D Печатач со Вжарено Планината Рек Заградата Нови Гајтанот За PLA/ABS со вжарено

DEN 517.44

Стока
Достапно.


BIQU 3 D Печатач со Вжарено Планината Рек Заградата Нови Гајтанот За PLA/ABS со вжарено
Карактеристики на производот:
Направен од висок квалитет на акрил, стабилна, трајни
Носителот цевка е направен од 3d pla филамент
Излупете исклучување на налепница, пред да се соберат за
Одговараат за 1 Kg PLA ABS 1.75 mm 3.0 mm 3d печатач со вжарено
1 PC 3 D Филамент Планината Рек(Не вклучувајќи го филамент)
1x Filament Планината Заградата

Детали

Број На Модел На:
Филамент Заградата
Бренд Име:
BIQU
Тип На Објект:
Стапка(Поддршка)
Име на производ:
3D Филамент Планината Багажник
Материјал:
Акрилик
Состојба:
Нови 100%
Акции:
во парк
Свеж

Избор на клиенти