.

.

New
мост тип може да се отвори пластични 25mmx57mm влечете синџир со крајот конектори должина 1000mm гравирање машина кабел за CNC рутер 1pcs

мост тип може да се отвори пластични 25mmx57mm влечете синџир со крајот конектори должина 1000mm гравирање машина кабел за CNC

DEN 166.56

Стока
Достапно.

Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. Ако постојат и други причини за да се врати стоката, трошоците за превозот на товар на купувачот
Сите се враќа мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, конкретна причина, се врати на својата цел ID
.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа.
Тип : Може да отворен тип синџир
Материјал : Пластични PA66
Внатре висина : 25mm
Внатре ширина : 57mm
Надвор висина : 40mm
Надвор ширина : 74mm
Радиус на свиткување : 55мм , 125mm
Отворен режим : Мост тип надвор странични отвори
Должина : 1000mm (со 2 поврзете го завршува)
Пакет содржина : 1meter 25x57 1000mm должина може да отворен тип синџир
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.

Детали

Големина:
R55, R125
Бродови Од:
Кина
Број На Модел На:
25x57
Бренд Име:
линк cnc
Тип На Објект:
Пневматски Конектори
Свеж

Избор на клиенти