.

.

New
Висок напон одбор l32e77 rdenc2287tpz rdenc2267tpz 3d-печатач Т-ЕДИН поврзете одбор

Висок напон одбор l32e77 rdenc2287tpz rdenc2267tpz 3d-печатач Т-ЕДИН поврзете одбор

DEN 900.96

Стока
Достапно.

1) По приемот, ако најдете на пакетот или објектот е оштетен, не pls одбивање, во закуп, pls се земе видеото за отворање .Без од неа , објектот не е припаѓаат на мене. Ако пакетот е задоцнување, pls контакт со мене, јас не ќе се прошири испорака ден, Не pls не се отвори спорот без преговарање, , ALIEXPRESS нема да наплата по 90days на отворање на спорот .
ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ . ви благодариме
. инаку, купувачот треба да ја преземе одговорноста на пакетот.
ние може да им понуди на сите видови на ЛАПТОП матични плочи , екран и додатоци
Во Кина, ние многу изложбените салони во Шенжен, Гуангжу, Santou, секој објект ќе бидат тестирани, за да бидат сигурни дека тие може да се користи 100% .5 месеци обично. 2) Кина пост цена 1-1. НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕ
Целосно тестирани, Гаранција дена : 60 денови
YIXIN Електроника е професионален ЛАПТОП додатоци снабдувач, што го поседува моќниот ресурси предност и завршен систем за управување. 3)плаќањето купувачот пренесува exincluding на данок, ако купувачот одбие да ја плати ако тоа се случи и одбивање на пакетот, а потоа нема враќање. Ако МОЖЕ да МИ ДАДЕ 5 ЗАПОЧНУВА КАКО ПОВРАТНА информација И тоа е вториот пат кога ќе се направи нарачка од мене, јас може да ви даде попуст. Ние може да ветување за квалитет
Ние искрено се надеваме да ја добиете вашата дневна истрага за да се започне бизнис со вас да се добие заемно
се користи и тестирани ВНИМАНИЕ : ако не се согласија на следново, PLS ЈА ОТКАЖЕ НАРАЧКАТА!!!!!!!!!!!!!!!!! Ако изберете DHL, не pls бидете сигурни дека вашиот ДОДАДЕТЕ не е оддалечена област, во спротивно, ќе мора да плаќаат за addtional далечински такса за Сите предмети мора да се уште со нашите лебл означување гаранција ден .

Детали

Тип На Објект:
Матичната плоча
Свеж

Избор на клиенти