.

.

New
615842-001 круг CQ32 DM4 G32 DV3-4000 DV3 CQ35 целиот тест 3d-печатач плоча одбор

615842-001 круг CQ32 DM4 G32 DV3-4000 DV3 CQ35 целиот тест 3d-печатач плоча одбор

DEN 1773.60

Стока
Достапно.

2) Кина пост цена 1-1.
ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ . инаку, купувачот треба да ја преземе одговорноста на пакетот.
ние може да им понуди на сите видови на ЛАПТОП матични плочи , екран и додатоци
Во Кина, ние многу изложбените салони во Шенжен, Гуангжу, Santou, секој објект ќе бидат тестирани, за да бидат сигурни дека тие може да се користи 100% .5 месеци обично. 3)плаќањето купувачот пренесува exincluding на данок, ако купувачот одбие да ја плати ако тоа се случи и одбивање на пакетот, а потоа нема враќање.Без од неа , објектот не е припаѓаат на мене. ви благодариме
. 1) По приемот, ако најдете на пакетот или објектот е оштетен, не pls одбивање, во закуп, pls се земе видеото за отворање . Ако МОЖЕ да МИ ДАДЕ 5 ЗАПОЧНУВА КАКО ПОВРАТНА информација И тоа е вториот пат кога ќе се направи нарачка од мене, јас може да ви даде попуст. Ние може да ветување за квалитет
Ние искрено се надеваме да ја добиете вашата дневна истрага за да се започне бизнис со вас да се добие заемно
се користи и тестирани ВНИМАНИЕ : ако не се согласија на следново, PLS ЈА ОТКАЖЕ НАРАЧКАТА!!!!!!!!!!!!!!!!! Ако изберете DHL, не pls бидете сигурни дека вашиот ДОДАДЕТЕ не е оддалечена област, во спротивно, ќе мора да плаќаат за addtional далечински такса за Сите предмети мора да се уште со нашите лебл означување гаранција ден . Ако пакетот е задоцнување, pls контакт со мене, јас не ќе се прошири испорака ден, Не pls не се отвори спорот без преговарање, , ALIEXPRESS нема да наплата по 90days на отворање на спорот .

Детали

Тип На Објект:
Матичната плоча
Свеж

Избор на клиенти