.

.

New
K000121720 LA-6831P A660 A665 целиот тест круг 3d-печатач плоча boarrd

K000121720 LA-6831P A660 A665 целиот тест круг 3d-печатач плоча boarrd

DEN 3920.64

Стока
Достапно.

НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕ
Целосно тестирани, Гаранција дена : 60 денови
ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ . 3)плаќањето купувачот пренесува exincluding на данок, ако купувачот одбие да ја плати ако тоа се случи и одбивање на пакетот, а потоа нема враќање. инаку, купувачот треба да ја преземе одговорноста на пакетот.
ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ . Ако МОЖЕ да МИ ДАДЕ 5 ЗАПОЧНУВА КАКО ПОВРАТНА информација И тоа е вториот пат кога ќе се направи нарачка од мене, јас може да ви даде попуст. 1) По приемот, ако најдете на пакетот или објектот е оштетен, не pls одбивање, во закуп, pls се земе видеото за отворање .
ние може да им понуди на сите видови на ЛАПТОП матични плочи , екран и додатоци
Во Кина, ние многу изложбените салони во Шенжен, Гуангжу, Santou, секој објект ќе бидат тестирани, за да бидат сигурни дека тие може да се користи 100% . Ако пакетот е задоцнување, pls контакт со мене, јас не ќе се прошири испорака ден, Не pls не се отвори спорот без преговарање, , ALIEXPRESS нема да наплата по 90days на отворање на спорот . НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕ
Целосно тестирани, Гаранција дена : 60 денови
YIXIN Електроника е професионален ЛАПТОП додатоци снабдувач, што го поседува моќниот ресурси предност и завршен систем за управување.Без од неа , објектот не е припаѓаат на мене.

Детали

Тип На Објект:
Матичната плоча
Свеж

Избор на клиенти