.

.

New
616448-001 круг 616448-001 QL40 CQ62 G56 целиот тест круг 3d-печатач плоча одбор

616448-001 круг 616448-001 QL40 CQ62 G56 целиот тест круг 3d-печатач плоча одбор

DEN 1274.40

Стока
Достапно.

5 месеци обично. НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕ
Целосно тестирани, Гаранција дена : 60 денови
YIXIN Електроника е професионален ЛАПТОП додатоци снабдувач, што го поседува моќниот ресурси предност и завршен систем за управување.
ние може да им понуди на сите видови на ЛАПТОП матични плочи , екран и додатоци
Во Кина, ние многу изложбените салони во Шенжен, Гуангжу, Santou, секој објект ќе бидат тестирани, за да бидат сигурни дека тие може да се користи 100% . инаку, купувачот треба да ја преземе одговорноста на пакетот.Без од неа , објектот не е припаѓаат на мене. 3)плаќањето купувачот пренесува exincluding на данок, ако купувачот одбие да ја плати ако тоа се случи и одбивање на пакетот, а потоа нема враќање. Ако МОЖЕ да МИ ДАДЕ 5 ЗАПОЧНУВА КАКО ПОВРАТНА информација И тоа е вториот пат кога ќе се направи нарачка од мене, јас може да ви даде попуст. 1) По приемот, ако најдете на пакетот или објектот е оштетен, не pls одбивање, во закуп, pls се земе видеото за отворање . 2) Кина пост цена 1-1. ви благодариме
. Ние може да ветување за квалитет
Ние искрено се надеваме да ја добиете вашата дневна истрага за да се започне бизнис со вас да се добие заемно
се користи и тестирани ВНИМАНИЕ : ако не се согласија на следново, PLS ЈА ОТКАЖЕ НАРАЧКАТА!!!!!!!!!!!!!!!!! Ако изберете DHL, не pls бидете сигурни дека вашиот ДОДАДЕТЕ не е оддалечена област, во спротивно, ќе мора да плаќаат за addtional далечински такса за Сите предмети мора да се уште со нашите лебл означување гаранција ден .

Детали

Тип На Објект:
Матичната плоча
Свеж

Избор на клиенти