.

.

New
SWMAKER DIY Делта Kossel 3D Печатач Дијаметар 170mm круг borosilicate/висока калено стакло плоча, Дебелина 3мм Бесплатен превозот

SWMAKER DIY Делта Kossel 3D Печатач Дијаметар 170mm круг borosilicate/висока калено стакло плоча, Дебелина 3мм Бесплатен превозот

DEN 683.00
DEN 767.52

Стока
Достапно.

Име : Тркалезна Плоча
Боја : Јасно
Дебелина : 3мм
Количина : 1 buc
Материјал : Borosilicate/висока калено
Дијаметар : 170 мм Објект Функција : Токму сече и се изградени од тешки-должност стакло на Отпорност на гребење и термички шок Ултра-рамна и мазна површина за да се спречи контакт со екструдер Спроведува топлина рамномерно низ изградба на површината за да се обезбеди доследна температура во текот на изградба на површината Униформа топлина спроводливост да се обезбеди доследна температура во текот на изградба на површината

Детали

Големина:
high tempered glass, borosilicate Glass
Бренд Име:
SWMAKER
Тип На Објект:
Heatbed
Свеж

Избор на клиенти